Site Kullanım Koşulları

Yemekrehberin.com olarak web sitemizde yemek tarifi paylaşımları yapmaktayız. Yorum ve tartışma imkanı sağlamakta olan yemekrehberin.com web sitemizi kullanarak yemekrehberin.com’da sağlanmakta olan tüm hizmetlere ilişkin işbu koşullara uymanız beklenmektedir.

Yemekrehberin.com kullanım amacı

Yemekrehberin.com olarak sitemizde lezzetli yemek tarifleri paylaşmaktayız. Paylaşımlarımızın tamamında yorumlar ve tartışmalar açık olup +18, T.C yasa ve kurallarına uymayacak bir paylaşım yapmayacağınız kabul etmiş sayılırsınız.

Yemekrehberin.com’un Yetkileri

  • Yemekrehberin.com zaman belirtmeksizin istediği zaman bakım ve geliştirme amacı ile bir süre veya tamamen çalışmalarını askıya alabilir veya durdurabilir.
  • Yemekrehberin.com paylaşımların altında bulunmakta olan yorum ve tartışma bölümünde paylaşılan içerikleri uygunsuz gördüğü taktirde kaldırma ve silme hakkını saklı tutar.

Yemekrehberin.com Hakkında

Yemekrehberin.com olarak internet sitemizde enfes ve birbirinden lezzetli bol vitaminli yemek tarifleri paylaşmaktayız.

Amacımız sitemizi kullanan kullanıcılarımıza bol vitaminli yemekleri kolay ve pratik şekilde yapabilecekleri tarifler üretmektir.

Yemekrehberin.com internet sitemizde iştahınızı açan ağızını sulandıran ve yerken bol bol vitamin alabileceğiniz yemek tarifleri paylaşmaktayız.

Her renk herkesin hoşuna gitmeyeceği gibi her yemeğin tadıda hersin damak zevkine uymayabilir bu nedenle yemekrehberin.com sitemiz dünya mutfağının çeşitli lezzetlerini sunup siz değerli kullanıcılarımıza payşalmaktayız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Başa dön tuşu